Nadační fond Slunce pro všechny Kalendář Slunce 2020

Koncert a křest kalendáře Hvězdy pro Slunce

Křest kalendáře Slunce 2020 proběhl v rámci koncertu Hvězdy pro Slunce 7. listopadu 2019 v pražském Divadle Bez zábradlí. Celý večer dala dohromady herečka a patronka Kateřina Brožová. Během koncertu zazpívali a zahráli známí umělci - Marian Vojtko, Bohuš Matuš, Lubomír Brabec, Hana Křížková, Kateřina Marie Fialová, Radka Fišarová, Nikol Kouklová, Radim Schwab, Zuzana Stirská, Dáša Zázvůrková, Zuzana Žáková a samozřejmě Kateřina Brožová, která celou akci i moderovala.

Nejemotivnější moment Módní přehlídka dětí

Nejsilnější částí večera byla módní přehlídka dětí ze školy Slunce. Nejen že zvládly náročnou přípravu, nákupy, oblékání a zkoušení s přehledem a ukázněností, ale i když se potom třásly obrovskou trémou v zákulisí, své obavy a strach nakonec překonaly a vyšly před plný sál. Ukázaly, že i přes své hendikepy to jsou silní a sebevědomí lidé. Video z přehlídky najdete na youtube kanále Slunce všem.

Umělci společně s dětmi Pokřtili kalendář

Ředitelka Nadačního fondu Slunce pro všechny, paní PaedDr. Blanka Dvořáková poděkovala všem, kteří se na zrození kalendáře podíleli, především pak Kateřině Brožové, hlavnímu sponzorovi firmě Carbonunion, fotografu Petru Burdovi, statku Voleveč, kde se kalendář fotil, všem dětem i osobnostem, které se nechaly zvěčnit a pomohly tak dobré věci. Protože podpora lidí s různými hendikepy, ať už mentálními či kombinovanými, je opravdu záslužný počin. DĚKUJEME!